Tel: +90 0216 576 64 10

  

DUYURU & HABERLER

Parkeleri zeminde değil duvarda kullanın

  • 31 Ekim 2015 Cumartesi

Parke, hepimizin aklına yer döşemesi olarak kullanıldığı işlevi ile gelir. Fakat son dönemlerde günlük hayatımızda bildiğimiz nesneler, farklı kullanımları ile iç dekorasyonda değerlendirilmektedir. Bu doğrultuda parkeler de bildiğimiz yer döşemesi işlevinin dışında iç dekorasyonda farklı fikirler kapsamında kullanılmaktadır.

AHŞAP DUVAR TRENDİNİ PARKELER İLE YAKALAYIN

Ahşap duvarlar, iç dekorasyon modasında oldukça trend bir kullanımdır. Dokusu ve yapısı sebebi ile bulunduğu mekâna doğal bir hava katan ahşap duvarlar, doğaya dönüş temalı evlerde de iyi bir dekorasyon fikri olmaktadır. Ahşap duvarları yapmanın birçok yolu vardır. Fakat bunlar arasında en gerçek ve doğal havayı hissettireni ahşap parkeler ile yapılan uygulamalardır. Özellikle doğal tonlarda ve ağaç dokulu parkeler kullanılırsa yaratılan etki daha gerçekçi olacaktır.

RENKLİ PARKELER İLE EĞLENCELİ MEKANLAR YARATIN

Parke trendine bu sene damgasını vuran uygulama: renkli parkeler. Doğal ve pastel tonlar yerine renkli kullanımı tercih edenler için üretilen renkli parkeler, kullanıldığı mekanları eğlenceli hale getirmektedir. Yaratıcılıkta sınır tanımayanlar, renkli parkeleri birleştirerek rengârenk bir mekan da yaratabilirler.


Mail List

Lütfen a?a?ydaki formu doldurarak mail listimize üye olunuz.

Mail adresleri sadece Akademik Yn?aat datasynda tutulacak, Payla?ylmayacaktyr.

Twitter
İLETİşİM
  • Adres 1: İçerenköy Mah. Karaman Çiftlik Yolu. Özlü Apt. No: 42 Daire: 7 Ataşehir / İSTANBUL
  • Tel: +90 0216 576 64 10 
  • Email: info@traficlineturkiye.com
  • Pazartesi - Cuma: 9:00 am - 10:00 pm
    Cumartesi - Pazar: Kapalı
İletiŞim Formu

© 2014. «TraficLine». Her hakkı saklıdır.