Tel: +90 0216 576 64 10

  

DUYURU & HABERLER

BERGAMA KATLI OTOPARK’A KAVUŞUYOR

  • 20 Kasım 2015 Cuma

Toplam kullanım alanı 13 bin metre kare olan otoparkın, 2650 metrekarelik zemin katında 9 adet iş yeri ile yaklaşık 1000 metrekarelik bir alışveriş merkezi yer alacak. 3 Katı kapalı, 4'üncü katı açık olan otopark 350 araçlık kapasiteye sahip.

350 ARAÇ KAPASİTELİ OLACAK

Otopark'ta hummalı bir şekilde süren çalışmaları yerinde inceleyen Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç; "Kent merkezinde yapımını sürdürdüğümüz 350 araçlık otoparkımızın hizmete girmesiyle Bergama'nın ciddi sorunlarından birini daha çözüme kavuşturmuş olacağız" dedi. Başkan Gönenç, "Bergama Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sosyal durumlarıyla ilgilenen, yoksullukla mücadele eden, yaşamı kolaylaştırmayı ve çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir gelecek bırakmayı hedefleyen bir politika izlemeye devam ediyoruz. Aşevimizle günde 500 aileye ulaşıyoruz. Ücretsiz eğitim kurslarıyla 200 tane çocuğumuzu üniversiteye hazırlıyoruz.

Yaşlılarımıza, engellilerimize, kimsesizlerimize Belediye Evde Bakım Hizmetlilerimizce evlerinde bakım ve temizliklerini yapıyoruz. Tüm bunlar sosyal belediyecilik anlayışımızın gereğidir. Sağlık, eğitim, çevrenin korunması gibi ulaşımda sosyal belediyecilik anlayışımızın bir parçasıdır. Bu proje hızla büyüyen Bergama'da trafik sorununu ciddi ölçüde çözecek" dedi. Otopark'ta gelinen son nokta ile ilgili bilgi veren otoparkın yapı denetim elemanlarından Bergama Belediyesi İnşaat Mühendisi Levent Urgancı, "Taşıyıcı sistemi tamamlanan inşaatın otopark alanı olarak kullanılacak özel zemin kaplama işlemi ve dış cephedeki alüminyum güneş kırıcılarının yapımı bitirildi. En son aşamada dükkanların doğramaları, vitrifiyeleri takılıyor. Otopark içindeki yol çizgileri çiziliyor. Otoparkın girişi için revize edilen giriş rampası imalatı yapılıyor" dedi. z88;


Mail List

Lütfen a?a?ydaki formu doldurarak mail listimize üye olunuz.

Mail adresleri sadece Akademik Yn?aat datasynda tutulacak, Payla?ylmayacaktyr.

Twitter
İLETİşİM
  • Adres 1: İçerenköy Mah. Karaman Çiftlik Yolu. Özlü Apt. No: 42 Daire: 7 Ataşehir / İSTANBUL
  • Tel: +90 0216 576 64 10 
  • Email: info@traficlineturkiye.com
  • Pazartesi - Cuma: 9:00 am - 10:00 pm
    Cumartesi - Pazar: Kapalı
İletiŞim Formu

© 2014. «TraficLine». Her hakkı saklıdır.